Ema ja tütre käevõrude komplekt - Roosa Kvarts ja Mäekristall

Avaleht » -VOH Stone- » Käevõrud » Ema ja tütre käevõrude komplekt - Roosa Kvarts ja Mäekristall
  • Mudel: kv1225
  • Saadavus: Laos

Ema ja tütre tingimusteta armastuse käevõrude komplekt. Komplekt sisaldab kahte käevõru: Roosat Kvartsi ja Mäekristalliga. Käevõrud on veniva kummiga. Ema käevõru sobib 14cm-16cm ja lapse käevõru 11cm-13cm käele.

 
Roosa Kvarts on tingimusteta armastuse kristall. Annab võime tingimusteta armastada kõike ja kõiki. Tema hooliv energia õpetab, kuidas iseend rohkem armastada ja seeläbi tunda end väärtuslikumana. Toob sisemise rahu ja harmoonia. Roosa Kvarts toob ellu armastust, rahu, õnnetunnet ja harmooniat. Roosa Kvarts leevendab stressi, ravib hingehaavu, annab lootust ja usku. Sobib hästi ka lastele ja noortele.
 
Mäekristall on tuntud nn Meister Tervendaja - kõik šamaanid ja tervendajad on läbi aegade pidanud teda kõige suurema väega tervenduskristalliks. Mäekristall ennetab haigusi ja toimib hingetervendajana. Suurendab keskendumisvõimet ja parandab mälu, mistõttu olen hea kaaslane tööl ja õppimisel. Mäekristall õpetab kehal ennast ise tervendama. Ta on võimas energiate võimendaja, puhastaja ja tasakaalustaja. Mäekristall on kõige tuntuim Kvartside perekonda kuuluv kristall! Temas sisaldub informatsioon kõikide teiste kristallide kohta. NB! Mäekristalli ei soovitata puhastada ega laadida otseses päikesevalguse käes.
    1. Halb
    2. Hea
Jätka